עיסוי לוהט
ינואר 20, 2022 מאת admin כבוי

עיסוי לוהט

היא הזמינה אותו לעשות לה עיסוי בביתה אחת לשבועיים.  גרה עם בעלה  בבית רחב ידיים, אישה בתחילת שנות החמישים לחייה, בנישואי נוחות חסרי כל אינטראקציה אישית ואינטימית בינה לבין בעלה. מודעת לבגידותיו הבלתי פוסקות, מה שלא בדיוק הזיז לה. היא לא שמרה לו אמונים, ורק בגלל שיקולים כלכליים טהורים נשארו נשואים על הנייר בלבד. שני ילדיהם עזבו מזמן את הבית, וכל אחד מהם חי לו את חייו ונמצא בעיסוקיו. כלפי חוץ הם שידרו חזות אחידה אולם בתוך הבית הם בקושי החליפו מילה ביניהם, אלא אם כן זה היה הכרחי.

אלכס היה מעסה בחסד עליון, והיא הגיעה אליו לגמרי במקרה כמה חודשים קודם לכן. לאחר תאונת דרכים קלה בה הייתה מעורבת היא נזקקה לפיזיותרפיה ושם נפגשו דרכיהם. כאשר נגמר סבב הפגישות שלהם במסגרת הקופה, היא שאלה אותו אם הוא מכיר מעסה טוב שיוכל להגיע אליה הביתה אחת לכמה ימים למטרות עיסוי והוא הציע את עצמו. היא לקחה את מספר הטלפון שלו בשמחה, וכבר למחרת היום התקשרה אליו והזמינה אותו. היא נמשכה אליו כמו למגנט, ושמחה על ההזדמנות להמשיך לראותו במגרש הביתי שלה. כמו אותן דירות דיסקרטיות המעניקות סקס אתו מבחינתה היה רק עניין של זמן.

אצבעותיו טיילו על גופה המשומן, מעסות ולוחצות במקומות הנכונים. תוך שהוא מרגיש את המקומות התפוסים בגופה ומשחרר אותם בעדינות וברכות. היא התחשמלה למגע ידיו עליו, ובאנחת הנאה הסתובבה על גבה לבקשתו. היא פקחה את עיניה והביטה בפניו היפות שהביטו בה במהלך עבודתו. היא הרגישה נינוחה ומשוחררת לגמרי להיות במערומיה לפניו, קולטת את מבטו המעריך והבוחן עליה.

אלכס חפן את שדיה בידיו המשומנות והחל לעסות אותן בתנועות מעגליות, תוך לחיצות עדינות על פטמותיה. היא נשמה עמוקות וליקקה בלשונה את שפתיה שנפתחות מעט. היא גנחה קלות, וביקשה ממנו לרדת ולעסות אותה בין רגליה. אחת מידיו התקדמה אל בין רגליה באיטיות. הוא החדיר את אצבעותיו לתוכה, מרגיש את הכוס החם והרטוב שלה מוכן לקראתו. כמעט מייד היא הרגישה את הזין הגדול והעבה שלו נכנס לתוך, צועקת בהנאה מטורפת. הוא היה מעליה, טוחן אותה בפראות גוברת והולכת. מזיין ומזיין עד שגמרו כעבור דקות ארוכות באנקה רמה.