גופיות בייסיק לנשים לוהטות
ינואר 26, 2022 מאת admin כבוי

עיסוי בצפון

לפעמים החיים בבית כה אינטנסיביים, עד שאין רגע דל, ובוודאי שאין שנייה כדי להתפנות לקבלת עיסוי. אפשר לפתור זאת כאשר יוצאים לטיול או לחופשה באזור הצפון, ונהנים מקבלת עיסוי בצפון. במידה שאתם מתוחים או לחלופין שאתם סובלים מכאבים, וכבר נקטתם בכל דרך אפשרית. הלכתם באופן תדיר לרופאים, נטלתם את כל התרופות שהם המליצו לכם עליהן. מרחתם את כל המשחות והקרמים הכי חדשניים, וכלום לא הועיל. כדאי שתתוודעו לסגולות של הרפואה המשלימה, ותעברו את העיסוי בצפון, וכמה שיותר מהר כן ייטב.

מה הוא בכלל עיסוי בצפון?

יודעי דבר מדווחים, כי עיסוי בצפון יבוצע אך ורק באמצעות מטפל בעיסוי מורשה. מדובר אודות שיטת טיפול, אשר עושה שימוש בכל מיני שיטות, לחצים או תנועות, וזאת על מנת לתפעל באופן הנכון את הרקמות הרכות, כמו גם את השרירים שבגוף המטופל. המטרה המרכזית של העיסוי בצפון באה לידי ביטוי ברצון להאט את הפעילות של מערכת העצבים. טיפול שכזה נועד לספק הקלה בכל מכאוב, רגעי או כרוני, לתמוך בבריאות הכללית, או לחלופין לרפא כליל כל מיני פציעות.

האם ביכולתו של עיסוי בצפון להקל על הסימפטומים הקשים של מחלת הפיברומיאלגיה?

לפני שבכלל נתחיל להשיב על השאלה הזאת, נסביר, לטובת מי שמעולם לא שמע את המונח של מחלת הפיברומיאלגיה. מדובר אודות מחלה כרונית, לכל דבר ועניין, אשר בעקבותיה החולה סובל מכאבי שרירים ומכאבים במפרקים, וחש מידת מה של עייפות לעתים קרובות. ואכן, בלי צל של ספק, עיסוי בצפון יכול להקל על הסימפטומים הקשים של מחלת הפיברומיאלגיה. בין אם מדובר על שינויים במצב הרוח, ובין אן מדובר על בעיות בשינה, או גם בעיות בזיכרון. על פי מגוון רב של מחקרים שנעשו בתחום, נמצא כי מי שעובר את העיסוי בצפון, במשך קצת יותר מחודש, יכול לשפר את כל התסמינים הקשים של מחלת הפיברומיאלגיה.

האם עיסוי בצפון יכול להיות לעזר לחולי סרטן?

ויש לומר בוודאות, כי עיסוי בצפון כמו פינוק מאותן נערות ליווי בצפון יכול להיות לעזר לחולים בסרטן. הכיצד? יופי שאתם סקרניים לדעת. ולא נמתח אתכם יותר מדי, ונענה לאלתר. חולי סרטן, שנאלצים לעבור טיפולי הקרנות או טיפולי כימותרפיה, סובלים מכאבים רגשיים ופיסיים כאחד. מי שפונה לקבל עיסויים בצפון, על מנת שהם יסייעו להם לחוות הקלה בכאבים, , מוצא בכך הרפיה של עוצמת הכאבים, וכן הנאה מאיכות חיים טובה יותר, לאין ערוך.