סקס עם השכנה
ינואר 20, 2022 מאת admin כבוי

סקס עם השכנה

משאית הובלות נכנסה לחניה של הבלוק בשעת בוקר מוקדמת. את הדירה שמולנו רכשה בחורה באמצע שנות השלושים לחייה. עולה חדשה מברזיל, אם חד הורית לילד קטן בן שבע. בואו, אני אפילו לא רוצה להגיד לכם מה עבר לי בראש כשראיתי אותה. הרגשתי את הדם שלי מתחיל לבעור, הזין עומד ואני כמו נער מיוחם. אשתי לא הבינה מאיפה קפצתי עליה כשנכנסתי למיטה והתחלתי לזיין אותה כשהיא עוד מנומנמת. "מה נכנס בך?" גנחה כשפמפמתי אותה בקצב גובר והולך. חיי המין שלנו נכנסו לשגרה של פעם בתקופה אחרי עשרים שנות נישואין, לך תסביר לה מאיפה זה בא… גמרתי בתוכה באנקה כשלנגד עיניי אני מדמיין איך אני מזיין את אותה שכנה. התקלחתי ויצאתי ליום עבודה, נושק לאשתי לפני כן.

כמה ערבים לאחר שעברה לגור מולנו היא דפקה על דלת ביתנו. מבקשת במבוכה ובעברית מגומגמת חצי כוס סוכר. הייתי לבד בבית, אחרי שאשתי יצאה עם חברות לקפה. עם כוס הסוכר בידה ניהלנו שיחת חולין קצרה, כשאני מרגיש את ההתעוררות שלי בתשוקה. היא בחנה אותה במבט סקרן, גבר גבוה וחסון, עיניה נעצרו על הבליטה במכנסיי. כשחייכה ידעתי שאני עוד אזיין אותה. הפלירטוט החל, ואני כבר התחלתי לחפש דירות דיסקרטיות באזור. לא יכולתי להסתכן בסקס עם השכנה בבית, היה לי יותר מדי מה להפסיד.

הזיון הראשון היה חודש לאחר מכן, בשעות הבוקר, באחת מאותן דירות דיסקרטיות בחיפה . חיכיתי לה נרגש, וכשהגיעה דקות ספורות אחרי לא יכולתי להתאפק יותר והתנפלתי עליה, מיוחם ומחורפן מתשוקה. שמלתה התרוממה, תחתוניה נקרעו ממנה וזיינתי אותה בעמידה כשמכנסיי סביב קרסוליי. הכוס הצר והקטן שלה להט והכיל את הזין הגדול שלי, הלחות שלו מוציאה אותי מדעתי. גמרתי תוך חצי דקה בתוכה, כאילו זאת הפעם הראשונה שזיינתי.

על המיטה הגדולה בחדר השינה היא נתנה את הטון. הלשון שלה מלקקת את הזין שלי לכל אורכו, אצבעותיה משחקות בביצים שלי. כשמצצה לי ראיתי כוכבים, אחזתי בשערה השחור ורעדתי כעלה נידף. היא רכבה עלי בקצב ברזילאי, התחת המדהים שלה בין ידיי כשאנחנו צועקים באקסטזה באורגזמות משותפות אחת אחרי השנייה בזיון ארוך.