חרמנות בבית ריק
ינואר 20, 2022 מאת admin כבוי

חרמנות בבית ריק

לא זוכר מתי בפעם האחרונה הזדיינתי. אני רק יודע שהגעתי לרמה כזאת של חרמנות, שאפילו סבתא שלי יכולה לגרום לזין שלי לעמוד. מהחברה האחרונה שלי נפרדתי לפני חצי שנה, בטוח שאני מתנת האל לאנושות. זהו, מסתבר שלא בדיוק וכמוני יש עוד אלפים. אז כל שנותר לי לעשות מאז זה להביא לעצמי ביד עד שאני גומר מול מסך המחשב בבית תוך צפיה בסרטי סקס.

כמה עוד אפשר?

היום אני אזדיין ויהי מה. שמעתי לא מעט על נערות ליווי מאילת שמגיעות לבית הלקוח. אמנם התשלום לא בדיוק זול אבל מסתבר שבשביל איכות צריך לשלם כמו כל דבר טוב בחיים. לאחר חיפוש נרחב באינטרנט מצאתי תמונות של נערות ליווי אחת יותר פצצה ומגרה מהשנייה. ננעלתי על אולגה, נערת ליווי רוסייה, בהירת עור ועיניים, שיער שחור גולש, יפה ברמות של בת זונה ומבט של ממזרת על. רק מלהסתכל בעיניה בתמונה התחרמנתי, מבט עם הזמנה לסקס של פעם בחיים.

היא הגיעה אלי בשעה עשר בלילה, יפה במציאות יותר ממה שבתמונה. תקשיבו, אם הייתי יכול לזיין דרך התחתונים כבר הייתי בטוח בתוכה. קומפקטית, כל איבר בגופה בדיוק בגודל המתאים. לא התאפקתי, פתחתי את מכנסיי והורדתי מעליי את תחתוניי, מיד לאחר מכן הרמתי אותה בשתי ידי כשאני מושך מעליה את תחתוניה כלפי מטה. תודה לאל על שמלות קצרות…הנחתתי אותה בפראות על הזין הענק והעומד שלי, שומע זעקה קלה בוקעת מגרונה בהפתעה. היא התעשתה מהר מאד וכרכה את רגליה סביב מותניי, מחבקת אותי בזרועותיה עולה ויורדת על הזין שלי בקצב גובר והולך. תוך כדי התקדמתי איתה לכיוון הספה בלי לצאת מתוך הכוס הלוהט והרטוב שלה, כשאני עדיין בתוכה נשכבתי מעלליה על הספה הגדולה. קירות הבית רעדו מצעקות ההנאה שלי, חשבתי שאני עומד למות כשגמרתי בתוכה פעם אחר פעם.

היא לא התעייפה, גם אחרי שעה ארוכה של סקס פרוע וחזק היא הייתה מוכנה לעוד. אהבתי את זה. הזין שלי יכול לעמוד שעות עד שהוא מתעייף, כמו ארנב מיוחם. במקלחת הושבתי אותה על השיש לצד הכיור, עומד על שרפרף נמוך כדי להיות בגובה המתאים. אמא, איך הכוס שלה קיבל את הזין שלי לתוכו. הללויה! פני השתקפו אלי מהמראה, הבעת הנאה צרופה כשאני טוחן וטוחן עד אין קץ ועד שגמרתי בפעם האחרונה.