התייר המסתורי
ינואר 20, 2022 מאת admin כבוי

התייר המסתורי

הוא התחיל איתה בפאב בלי שום בושה בפרצוף. יושבת לה ליד הבר עם חברות, לערב בנות כשהבעלים בבית שומרים על הילדים. היא נראתה צעירה מגילה בעשר שנים, מוחמאת מעצם המחשבה שבחור בגילו מתחיל איתה. אישה בשנות הארבעים לחייה, גוף של בחורה בשנות העשרים המאוחרות. חזה שופע ובטן חלקה שלא מעידה על שלוש לידות שעברה. היא חייכה אליו חיוך קטן כשהזמין לה כוס יין לבן. בחור גבוה ושחום, תלתלים זהובים גולשים על כתפיים חסונות. היה ברור שהוא לא מקומי, וכשפתח את פיו להציג את עצמו, מבטאו הבריטי הסגיר את מוצאו. במשך שעה ארוכה הם ישבו ופטפטו, נהנית מכל רגע, ובסופו של הערב הנעים היא החליקה לעברו מפית נייר כשעליה רשום מספר הנייד שלה.

כשחזרה הביתה הכוס שלה היה לח ורטוב, חרמנית כמו בחורה צעירה. היא נכנסה בשקט לחדר השינה והחלה למצוץ את הזין של בעלה שכבר ישן. היא הייתה חייבת לבוא על סיפוק המיני, כשפניו של התייר שהתחיל איתה מול עיניה. בעלה הופתע מיזמתה אולם זרם איתה. סקס בהפתעה תמיד נעם לו, במיוחד כשהיא סרבה לו לא פעם כשניסה

דירות דיסקרטיות שהכירה באזור. בשעה היעודה הוא הגיע, דופק בהתרגשות על דלת הכניסה. כשפתחה את הדלת פיו נפתח בתדהמה. היא עמדה מולו כשלגופה בייבי דול שחור מתחרה, חמוקי גופה נראים בבירור מתחת לבד השקוף למחצה.

עוד לפני שננעלה הדלת, מכנסיו כבר היו זרוקים על הרצפה, הזין שלו עומד בחוזקה מתחת לתחתוניו. הוא הרים אותה בזרועותיו, נושק לצווארה ונושם את ריחה המתוק לריאותיו. כשנשכבה על גבה על המיטה הגדולה, הוא הוריד בחופזה את תחתוניו וחדר לתוכה עוד לפני שהספיקה לקלוט מה קורה.

הוא זיין אותה כמו מטורף, הזין הגדול שלו עמוק בתוך הכוס הלח והלוהט שלה. היא שמחה על כל אותן דירות דיסקרטיות שהכירה כשגמר בתוכה בצעקה. הוא אפילו לא יצא ממנה, רגליה כרוכות סביב מותניו. מרגישה את הזין שלו נעמד שוב בתוכה. היא הרימה את אגנה באיטיות, מושכת אותו אליה לזיון נוסף. הוא טחן ופמפם, מסובב אותה על בטנה וחודר לחור ישבנה, מוציא את הזין ומכניס לנרתיקה.

כשחזרה הביתה לאחר זמן מה נרדמה כמו תינוקת ליד בעלה.