אפריל 8, 2022 מאת admin כבוי

בודי נערות ליווי

הי אוורי בודי,

קוראים לי אוניל, אני בת עשרים בקרוב, ומתפקדת בתור אחת מן אותן נערות ליווי בחיפה.

אם תשאלו נערות ליווי בחיפה, בוודאי כל אחת מהן תתוודה בפניכם כי יש לה פנטזיה סודית משל עצמה. פנטזיה שהיא מוקירה ונוצרת בתוכה מזה שנים רבות, הרבה לפני שנראה כל סיכוי באופק שפנטזיה זאת אכן תתממש. הדמיון היה פרוע שלי זכה לקבל פנים אמתיות, במציאות הכי לוהטת, לא מזמן. הסתקרנתם מספיק? הבה נצלול לסוד העניינים.

כל הלקוחות שלי בשנים האחרונות הם קבועים. למרות הצניעות, אודה ולא אבוש, מי שנכנס אתי פעם אחת למיטה, לא מוכן לוותר על השירותים שלי, וממשיך להיות הלקוח שלי כל הזמן. הכול טוב ויפה, ואתם בטח שואלים את עצמכם – מה היא רוצה זאתי? מה יכול להיות טוב יותר מזה? ובכן, הפנטזיה הסודית שלי, כמו של הרבה נערות ליווי בחיפה, היא לעשות סקס עם זר מוחלט לגמרי. לעשות סקס עם גבר שאפילו לא אדע איך קוראים לו במשך כל המפגש שיהיה בינינו. מישהו שיתלהב ממני למן הרגע הראשון שיפגוש אותי, ויישאר זר מוחלט עד לסוף המפגש, וגם לאחריו. שלעולם לא ניפגש עוד הפעם.

בוודאי תבינו עד כמה התרגשתי, שבסוכנות הליווי שלי הודיעו לי אתמול שיש גבר חדש שיתלהב מן התמונה שלי ובחר בי להעביר את השעתיים הקרובות מחר בערב. חשבתי לעצמי – הו, איזה קטע זה, פנטזיות כן יכולות להתגשם.

כבר בשיחה הראשונית עם הבחור, ששמו הבדוי היה אורים, אמרתי לו שכדאי שנישאר אנונימיים זה לזאת, ומומלץ שלא נתוודע אחת לשני בשמות האמתיים שלנו. אמרתי לו, שלצורך העניין יקרא לי אילורי. גם אורים התלהב מכל החשאיות ומכל המסתורין שאפפו אותנו, והסכים בחפץ לב לפטיש שלי. יצאתי מגדרי מרוב שמחה, סוף כל סוף אזכה לממש את מה שחלמתי עליו כל כך הרבה זמן. הסוד שבשתיקה.

הכנתי את עצמי לקראת הפגישה, רציתי להיראות קלאסית במיטבה, ככל שניתן. הגעתי לפגישה עם חולצה ססגונית, בעלת מחשוף ענק, חצאית קצרה למדי, ומגף ארוך. פיזרתי את שיערי הארוך והשופע, והתבשמתי בבושם הכי טוב שלי. ניסיתי להיראות מצד אחד מסתורית למדי, ומצד שני הבחורה הכי סקסית בעולם. ולפי מבטו של אילורי, זה ממש הצליח לי.

הוא רצה שניפגש בתוך חדר בבית מלון, ואני כיוונתי אותו לדירה דיסקרטית, שהייתה של חברה שלי. רציתי לעשות, לשם שינוי, משהו אחר. שתי המוניות שלנו הגיעו ביחד לדירה הדיסקרטית, שילמנו לנהגי המוניות, ונעמדנו פנים אל מול פנים. שמחתי לראות את הגבר הזר שלפניי. הוא היה סקסי, מקסים, מאוד מפתה, השיער הבלונדיני שלו התפזר על פניו ועינו הכהות והחמות גרמו לי לטבוע בהן בשמחה. זה היה שיגעון אמתי במלוא מובן המלה. הוא חדר לתוכי בעדינות ובעוצמה שוב ושוב, וזה היה סקס אדיר. האנונימיות שלו הייתה ערך שלא יסולא מפז מבחינתי.

נכון, היו לי המון לקוחות, אבל אף אחד לא נשאר אלמוני בעיניי כמו שהוא היה עד עצם היום הזה…