אפריל 8, 2022 מאת admin כבוי

איטני ונערות הליווי

שלום לכל הקוראים,

קוראים לי איטני, אבל אתם יכולים לקרוא לי איטי. אני עובדת בעבודה בתחום של נערות ליווי. מזה כמה שנים. ורציתי לשתף אתכם בחוויות שלי. לא מזמן אכלתי ארוחת ערב עם לקוח חדש, שקראו לו איילון. אני לא מרבה להיפגש עם לקוחות במסעדות, על מנת שלא לחשוף את המקצוע שלי ברבים, אבל איילון התעקש, והסכמתי בסופו של דבר. איילון נראה לי במבט ראשוני לגמרי מגוחך, ולחץ על כל הכפתורים שלי, למרות שאני נערה די זורמת וסלחנית, זה לא היה פשוט בכלל.

אחרי ארוחת הערב, שנמשכה יותר מדי זמן, לטעמי, הלכתי אתו לדירה הדיסקרטית שלי, ונכנסו ביחד לג'קוזי המפואר שלי. הלך העניינים קיבל תפנית, והתחלתי יותר ויותר לחבב את איילון וליהנות מהשהייה במחיצתו. הסרקזם שלו התפוגג והוא נהיה הרבה יותר סימפטי כלפיי. בבת אחת השלנו שנינו את הבגדים מעלינו, והתחלנו להתגפף. גיליתי שאני רוצה עוד ועוד מהגוף השמימי והסקסי הזה.

העניינים התחממו, ירדתי לו והוא ירד לי, יענו עברנו לתנוחה של שישים ותשע הידועה, וזה היה נפלא. עשיתי משהו שאני לא עושה עם אף לקוח שלי, התנשקתי אתו נשיקה צרפתית, והייתי בשוק מעצמי, עד כמה שהיא גרמה לי להיות רטובה. רק נשיקה אחת צרפתית וכמה שהיא השפיעה עליי.

הזדיינו איזה מאה פעמים באותו הלילה, וגם בשעות הבוקר. ונראה שכל משגל היה טוב יותר מהקודם. עד כמה שזה יכול להיות. פשוט אל אמתי היה איילון.

איילון התוודה בפניי שהוא פעם נהג להיפגש עם המון נערות ליווי. אבל זה ממש לא היה זה. הן רק אכזבו אותו. אם זה ברמת האינטלקטואל, בשיחות רדודות, ואם זה ברמת הסקס. ורק אתי הוא נחשף אל הגאולה. רק אתי הוא מצא בדיוק את מה שהוא תמיד חיפש. את האושר ברגעים הקטנים של החיים.

הווידוי שלו ממש המיס אותי. מעולם לא קיבלתי כאלו מחמאות. וזה בהחלט הוסיף הרבה לאגו שלי. המשכנו להיפגש מדי שבוע, לפחות פעמיים שלוש, לתקופה של כארבעה חודשים. כל מפגש שהיה לי עם שאר הלקוחות לא הצליח להשתוות למפגשים שהיו לי עם איילון, עד שממש התחלתי לפקפק במקצוע הקבוע שלי. הרגשתי שמגיע לי יותר. גם אני רוצה ליהנות מסקס כמו שנהניתי עם איילון. גם אני רוצה שיחמיאו לי, למרות שהתחום של העיסוק שלי הוא נערות ליווי.

להפתעתי הרבה, פתאום איילון נעלם מן הרקע, והפסיק להתקשר אליי. ואני? אני נשארתי עם טעם של עוד…